TIME |
GAME |
HOME TEAM |
VISITING TEAM |
GROUP |
September 10, 2022 Saturday |
8:00 AM |
19294 |
TITANS FC BLACK
6 |
CHIVAS SOCCER ACADEMY DSP
1 |
BOYS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
10:00 AM |
15564 |
TITANS FC -CALDERA
3 |
CYSA COACHELLA B09
2 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
11:45 AM |
17504 |
TITANS FC HERNANDEZ
1 |
UIFC CORONA WOLVES FC
4 |
GIRLS 2008 DIVISION 2 EAST |
1:30 PM |
15145 |
TITANS FC G10
2 |
MAGNUS FC
1 |
GIRLS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
September 11, 2022 Sunday |
8:00 AM |
19744 |
TEAM USA WHITE
1 |
SD REAL MADRID BEAUMONT G05
12 |
GIRLS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
10:00 AM |
17835 |
TITANS FC-RED
1 |
RIVERSIDE FC 2007
0 |
BOYS 2007 DIVISION 1 EAST |
12:00 PM |
19657 |
TITANS FC - SERVITAS 1342
0 |
CYSA COACHELLA G05 CR
4 |
GIRLS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
2:00 PM |
16929 |
NECAXA USA SB GUNNERS
3 |
WEST COVINA FC
3 |
BOYS 2008 DIVISION 3 CENTRAL |
September 17, 2022 Saturday |
8:00 AM |
19301 |
TITANS FC BLACK
3 |
UIFC EAST LA B05
0 |
BOYS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
10:00 AM |
14668 |
TITANS FC
1 |
MILAN EFC ACADEMY B10 I
10 |
BOYS 2010 DIVISION 3 IE WEST |
11:45 AM |
19749 |
TITANS FC-SERVITAS 1024
1 |
UIFC - SOUTH CENTRAL FIRE
0 |
GIRLS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
1:45 PM |
16975 |
RED LIONS FC
1 |
CRUZEIRO SC
4 |
BOYS 2008 DIVISION 3 IE WEST |
3:30 PM |
15147 |
TITANS FC G10
1 |
PALM DESERT SC G10
0 |
GIRLS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
September 18, 2022 Sunday |
8:00 AM |
18993 |
TITANS FC AGUILAR
3 |
RIVERSIDE MGFM STRIKERS
1 |
GIRLS 2006 CHAMPIONSHIP SOUTH |
10:00 AM |
15150 |
TITANS FC G10
1 |
AVSC STORM RED G10
1 |
GIRLS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
11:45 AM |
16600 |
TITANS FC-B08
0 |
FONTANA FC DRU B2008
5 |
BOYS 2008 DIVISION 1 EAST |
1:30 PM |
15575 |
TITANS FC -CALDERA
3 |
AVSC STORM RED
2 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
3:15 PM |
17509 |
TITANS FC HERNANDEZ
0 |
DCSC BARSTOW CHACO
0 |
GIRLS 2008 DIVISION 2 EAST |
September 24, 2022 Saturday |
8:00 AM |
17840 |
TITANS FC-RED
3 |
DCSC VICTORVILLE ZAMUDIO
3 |
BOYS 2007 DIVISION 1 EAST |
9:45 AM |
16984 |
RED LIONS FC
1 |
LEGENDS IE B08 MORELOS
3 |
BOYS 2008 DIVISION 3 IE WEST |
11:30 AM |
15576 |
TITANS FC -CALDERA
5 |
HEMET JUVENTUS FC
1 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
1:15 PM |
18611 |
FONTANA FC B2006
3 |
HG EAGLES
4 |
BOYS 2006 DIVISION 1 SOUTH |
3:00 PM |
19416 |
FONTANA FC DEL BARRIO 05
1 |
COLTON AMERICA SC
9 |
BOYS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
September 25, 2022 Sunday |
8:00 AM |
19675 |
TITANS FC - SERVITAS 1342
0 |
COLTON AMERICA SC G05 RED
2 |
GIRLS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
10:00 AM |
19308 |
TITANS FC BLACK
1 |
NECAXA USA BLUE
2 |
BOYS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
12:00 PM |
16609 |
TITANS FC-B08
2 |
OLIMPICO FC
4 |
BOYS 2008 DIVISION 1 EAST |
1:45 PM |
14380 |
SD MADRID COACHELLA VALLEY
2 |
LIGHTNING SC RED
4 |
BOYS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
October 1, 2022 Saturday |
8:00 AM |
14679 |
TITANS FC
0 |
UNIVERSAL SC DREAMERS
9 |
BOYS 2010 DIVISION 3 IE WEST |
9:45 AM |
16780 |
UIFC OC LOBOS FC
1 |
CORONA SHARKS FC B08
1 |
BOYS 2008 DIVISION 2 SOUTH |
11:30 AM |
15958 |
SD MADRID COACHELLA VALLEY
4 |
SD REAL MADRID BEAUMONT B09
0 |
BOYS 2009 DIVISION 3 IE EAST |
1:15 PM |
15272 |
PRIDE FC 2010G
1 |
WORLDWIDE SOCCER CLUB
1 |
GIRLS 2010 DIVISION 2 SOUTH |
October 2, 2022 Sunday |
8:00 AM |
16993 |
RED LIONS FC
0 |
MANCHESTER UNITED B08
9 |
BOYS 2008 DIVISION 3 IE WEST |
9:45 AM |
17518 |
TITANS FC HERNANDEZ
1 |
DCSC HESPERIA HERNANDEZ
0 |
GIRLS 2008 DIVISION 2 EAST |
11:30 AM |
15587 |
TITANS FC -CALDERA
0 |
CORONA SHARKS FC B09
1 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
1:15 PM |
14389 |
SD MADRID COACHELLA VALLEY
7 |
SANTA ANA JUNIOR ELITE B10
0 |
BOYS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
October 8, 2022 Saturday |
8:00 AM |
18422 |
ORANGE COUNTY UNITED B06
2 |
DYNAMO 2006
2 |
BOYS 2006 PREMIER |
10:00 AM |
19810 |
DOWNTOWN LA SC B04 NPL
3 |
FONTANA FC ACADEMY
1 |
BOYS 2004 PREMIER |
12:00 PM |
17750 |
FUTBOL LEGACY WOLVESNORWALK
5 |
PRO ALLIANCE FC ACADEMY
2 |
BOYS 2007 PREMIER |
1:45 PM |
18417 |
CYSA COACHELLA B06
2 |
SPORTING CA USA VC B06
4 |
BOYS 2006 PREMIER |
October 9, 2022 Sunday |
8:15 AM |
16237 |
HEMET FC PREMIER ELITE
5 |
PALM DESERT SC G09
0 |
GIRLS 2009 DIVISION 1 EAST |
10:00 AM |
18925 |
NVSC BREAKAWAY G06
1 |
PALM DESERT SC G06
0 |
GIRLS 2006 PREMIER |
12:00 PM |
19218 |
AVSC STORM ELITE B05
1 |
OXNARD UNITED SC
2 |
BOYS 2005 PREMIER |
2:00 PM |
19576 |
SIMI VALLEY ECLIPSE
1 |
AVSC STORM ACADEMY G05
1 |
GIRLS 2005 PREMIER |
October 15, 2022 Saturday |
8:00 AM |
15598 |
TITANS FC -CALDERA
2 |
DESERT UNITED SC B09 WHITE
2 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
9:45 AM |
14398 |
SD MADRID COACHELLA VALLEY
3 |
UIFC RISING STARS
0 |
BOYS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
11:30 AM |
19164 |
UIFC HER-RICANES
1 |
UNIVERSAL SL MOVAL 2497
0 |
GIRLS 2006 DIVISION 2 SOUTH |
October 16, 2022 Sunday |
8:00 AM |
19772 |
TITANS FC-SERVITAS 1024
4 |
TEAM USA WHITE
0 |
GIRLS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
10:00 AM |
19005 |
TITANS FC AGUILAR
2 |
UNIVERSAL SC UNITED
2 |
GIRLS 2006 CHAMPIONSHIP SOUTH |
12:00 PM |
16626 |
TITANS FC-B08
2 |
FCA SC B2008 EV
3 |
BOYS 2008 DIVISION 1 EAST |
2:00 PM |
19322 |
UIFC EAST LA B05
1 |
TITANS FC BLACK
3 |
BOYS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
4:00 PM |
19773 |
UIFC - SOUTH CENTRAL FIRE
1 |
RIVERSIDE FC EMPIRE
2 |
GIRLS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
October 22, 2022 Saturday |
8:00 AM |
15164 |
TITANS FC G10
0 |
LEGENDS IE G10 BATTISTA
1 |
GIRLS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
9:45 AM |
14701 |
TITANS FC
3 |
DCSC HESPERIA MORAN A
4 |
BOYS 2010 DIVISION 3 IE WEST |
11:30 AM |
15603 |
FONTANA FC DRU B2009
6 |
TITANS FC -CALDERA
1 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
1:15 PM |
19326 |
DESERT UNITED B2005
1 |
HG EAGLES SC
4 |
BOYS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
October 23, 2022 Sunday |
8:00 AM |
30824 |
NECAXA USA BLACK
1 |
ATLAS SOUTH COUNTY
4 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
11:00 AM |
30823 |
PREMIER SC FUTURE FC 2009
4 |
NECAXA USA BLACK
1 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
12:30 PM |
30996 |
FCA SC B2005 HD
1 |
UIFC LENNOX BARCELONA F.C.
0 |
BOYS 2005 LEAGUE CUP |
2:00 PM |
30825 |
ATLAS SOUTH COUNTY
2 |
PREMIER SC FUTURE FC 2009
3 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
October 29, 2022 Saturday |
8:00 AM |
19697 |
TITANS FC - SERVITAS 1342
0 |
LA ACADEMIA SC BEARDOWN
0 |
GIRLS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
10:00 AM |
17527 |
TITANS FC HERNANDEZ
1 |
DCSC BARSTOW CHACO
2 |
GIRLS 2008 DIVISION 2 EAST |
11:45 AM |
16633 |
TITANS FC-B08
1 |
SD MADRID COACHELLA VALLEY
5 |
BOYS 2008 DIVISION 1 EAST |
1:30 PM |
14406 |
SD MADRID COACHELLA VALLEY
8 |
LAGUNA B10
0 |
BOYS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
3:15 PM |
15924 |
SPARTANS FC SD
1 |
SPARTANS UACH FC
1 |
BOYS 2009 DIVISION 3 CENTRAL |
October 30, 2022 Sunday |
8:00 AM |
15612 |
TITANS FC -CALDERA
4 |
TEAM USA BLUE
0 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
9:45 AM |
19547 |
TEAM USA
4 |
MAQUINA FC
0 |
BOYS 2005 DIVISION 2 SOUTH |
11:45 AM |
16003 |
OLIMPICO FC
0 |
FCA SC B2009 EV
0 |
BOYS 2009 DIVISION 3 IE EAST |
1:30 PM |
14709 |
MANCHESTER UNITED B10
5 |
REBELS IE HD B10 MAGANA
1 |
BOYS 2010 DIVISION 3 IE WEST |
3:30 PM |
14712 |
TITANS FC
0 |
LEGENDS IE B10 MORELOS
6 |
BOYS 2010 DIVISION 3 IE WEST |
November 5, 2022 Saturday |
8:00 AM |
14714 |
TITANS FC
1 |
INLAND UNITED SC CARLOS
0 |
BOYS 2010 DIVISION 3 IE WEST |
9:45 AM |
19704 |
TITANS FC - SERVITAS 1342
4 |
FC MAN UNITED G2005
4 |
GIRLS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
11:45 AM |
17017 |
RED LIONS FC
0 |
RANCHO CHALLENGE FC
5 |
BOYS 2008 DIVISION 3 IE WEST |
1:30 PM |
19455 |
FONTANA FC DEL BARRIO 05
3 |
AVSC STORM RED B05
0 |
BOYS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
November 6, 2022 Sunday |
8:00 AM |
36042 |
DOWNTOWN LA-SC B07 BLACK
2 |
FC DEPORTIVO THUNDER
1 |
BOYS 2007 LEAGUE CUP |
9:45 AM |
36044 |
TEAM USA B07 WHITE
2 |
UIFC ATLETICO PREMIER FC
1 |
BOYS 2007 LEAGUE CUP |
11:30 AM |
37062 |
TEAM USA WHITE
1 |
FC VALENCIA SWAP SGV
2 |
BOYS 2004 LEAGUE CUP |
1:15 PM |
37042 |
TITANS FC-OROZCO
3 |
TEAM USA B07 WHITE
0 |
BOYS 2007 LEAGUE CUP |
3:00 PM |
38044 |
DOWNTOWN LA SC B04 NPL
2 |
FC MAN UNITED B2004
1 |
BOYS 2004 LEAGUE CUP |
November 12, 2022 Saturday |
9:45 AM |
19333 |
TITANS FC BLACK
0 |
HG EAGLES SC
0 |
BOYS 2005 CHAMPIONSHIP SOUTH |
11:45 AM |
19786 |
TITANS FC-SERVITAS 1024
1 |
UIFC SCORPIONS
1 |
GIRLS 2005 DIVISION 1 SOUTH |
1:45 PM |
16640 |
TITANS FC-B08
0 |
DCSC HESPERIA LOPEZ
5 |
BOYS 2008 DIVISION 1 EAST |
November 13, 2022 Sunday |
8:00 AM |
30871 |
NITEMARES HINCHAS UNITED FC
0 |
INT-AM. MONTEBELLO STORMRED
0 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
9:30 AM |
30868 |
RIVERSIDE FC - B09 GUERRE
2 |
OXNARD KICKERS FC (MORELIA)
1 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
11:00 AM |
30872 |
INT-AM. MONTEBELLO STORMRED
1 |
ALBION CC SM B09 ACADEMY
2 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
12:30 PM |
30869 |
OXNARD KICKERS FC (MORELIA)
1 |
FONTANA FC DRU B2009
3 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
2:00 PM |
30873 |
ALBION CC SM B09 ACADEMY
5 |
NITEMARES HINCHAS UNITED FC
1 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
3:30 PM |
30870 |
FONTANA FC DRU B2009
2 |
RIVERSIDE FC - B09 GUERRE
2 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
November 19, 2022 Saturday |
8:00 AM |
15630 |
TITANS FC -CALDERA
1 |
RANCHO CHALLENGE FC 2009 SE
0 |
BOYS 2009 DIVISION 2 EAST |
9:45 AM |
15173 |
TITANS FC G10
0 |
MAGNUS FC
3 |
GIRLS 2010 DIVISION 1 SOUTH |
November 20, 2022 Sunday |
8:00 AM |
36017 |
INLAND UNITED SC FERMIN
1 |
BRAZIL STARS CHAUTENGO 2010
0 |
BOYS 2010 LEAGUE CUP |
9:45 AM |
36019 |
OXNARD FC 2010 GOLD
1 |
FC VALENCIA B10 SWAP SGV
0 |
BOYS 2010 LEAGUE CUP |
12:00 PM |
37023 |
INLAND UNITED SC FERMIN
4 |
LAGUNA B10
2 |
BOYS 2010 LEAGUE CUP |
1:45 PM |
37024 |
OXNARD FC 2010 GOLD
1 |
ANAHUAK GOLDEN WEST B10
0 |
BOYS 2010 LEAGUE CUP |
December 3, 2022 Saturday |
9:00 AM |
38006 |
OXNARD FC 2010 GOLD
1 |
PARAMOUNT FC B2010
0 |
BOYS 2010 LEAGUE CUP |
10:45 AM |
38008 |
NECAXA USA RED
1 |
OLIMPICO FC - OCELOT ACADEMY
2 |
BOYS 2009 LEAGUE CUP |
|